Cześć, nazywam się

Małgorzata Nosal

Uwielbiam pracować z dziećmi! Organizuję dla dzieci warsztaty przyrodniczo - artystyczne, ekologiczne i z artrecyklingu.

Kilka słów o mnie

Pewnego dnia uświadomiłam sobie, że praca w urzędzie nie jest dla mnie. Od tego momentu postanowiłam robić w życiu to co kocham i co sprawia mi przyjemność. Stąd pomysł na połączenie mojego wykształcenia oraz naturalnej zdolności łatwego nawiązywania kontaktów z dziećmi. Tak narodziła się idea przyrodniczych warsztatów autorskich, poprzez zabawę kształtujących wrażliwość na otaczający nas świat i rozwijających kreatywność najmłodszych.


Moje wykształcenie

Magister biologii i geologii, specjalność: ochrona przyrody, Uniwersytet Jagielloński w Krakowie

Licencjat turystyki i rekreacji, specjalność: turystyka międzynarodowa, Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie

Studia podyplomowe: przygotowanie pedagogiczne, Akademia Humanistyczno – Ekonomiczna w Łodzi

Doświadczenie w pracy z dziećmi

Roczny wolontariat europejski w Portugalii w szkole podstawowej w Lizbonie, gdzie organizowałam dla dzieci warsztaty plastyczne, podróżnicze i ekologiczne oraz zrealizowałam swój projekt personalny "Eko szkoła" mający na celu wyjaśnienie pojęć recykling i upcykling, uświadomienie dzieciom w jaki sposób można w prosty sposób stworzyć ozdoby i użyteczne rzeczy wykorzystując w tym celu odpady (zajrzyj do galerii aby zobaczyć co ciekawego stworzyliśmy…).

Dwa lata pracy w ramach wolontariatu w Stowarzyszeniu na Rzecz Dzieci i Młodzieży Wrocławska Galeria Młodych oraz w Centrum Kształcenia Zawodowego Krzywy Komin we Wrocławiu, gdzie pomagałam w prowadzeniu warsztatów ceramicznych, malarskich oraz półkolonii letnich dla dzieci.

◊ Nauczanie dzieci narciarstwa zjazdowego.


Kursy

◊ Kurs instruktora warsztatów ceramicznych

Hobby

Kocham górskie wędrówki i wyprawy rowerowe, fascynuje mnie różnorodność kulturowa, dlatego na cel swoich podróży wybieram najdalsze zakątki świata… do tej pory odwiedziłam m.in. Boliwię, Peru, Indie, Nepal, Kirgistan, Gruzję, Izrael, Palestynę, Tunezję, Włochy, Portugalię, Francję, Hiszpanię, Chorwację, Czechy, Słowację, Niemcy, Grecję, Węgry, Irlandię…